Polymerupdate Türkiye: Feragatname
  +90 216 232 26 78

FERAGATNAME

Polymerupdate.com.tr, bu web sitesinde gösterilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasını sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir; ancak herhangi bir hata, yanlışlık veya eksiklikten sorumlu değildir. Bilgilerin çoğunluğu herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değişebilir. Polymerupdate.com.tr bu web sitesinde verilen bilgilere dayanarak alınan kararlardan sorumlu olmayacaktır.

© 1999-2019. Shalimar Infotech Pvt. Ltd. COPYRIGHT (C) 2019 Shalimar Infotech Pvt. Ltd. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Shalimar Infotech Pvt. Ltd., BİLGİLERİN DOĞRULUĞU VEYA KULLANIMDAN ELDE EDİLECEK SONUÇLAR HAKKINDA HİÇBİR GARANTİ VERMEZ. BU YAYININ HİÇBİR KISMI, Polymerupdate.com.tr'den ÖNCEDEN YAZILI İZİN ALINMADAN KOPYALANAMAZ, ÇOĞALTILAMAZ, YENİDEN İLETİLEMEZ, BİR BİLGİSAYAR SİSTEMİNE YERLEŞTİRİLEMEZ VEYA BAŞKA ŞEKİLDE YENİDEN DAĞITILAMAZ. Polymerupdate.com.tr, Shalimar Infotech Pvt. Ltd.’nin TESCİLLİ MARKASIDIR.

Lisans ve telif hakkı: Polymerupdate ücret yapısının, abone tarafından seçilen ödeme seçeneğine bağlı olarak, bireysel (tek kullanıcı erişimi) veya kurumsal (çoklu kullanıcı erişimi) kullanım-*86 için geçerli olduğunu lütfen unutmayınız. Abonenin, Shalimar Infotech Pvt. Ltd. yönetiminin önceden yazılı izni olmadan herhangi bir Polymerupdate bilgisinin herhangi bir ikincil dağıtımını yapması yasaktır. Abonelerin kullanıcı sözleşmesi, Shalimar Infotech Pvt. Ltd.'nin önceden yazılı izni olmadan e-posta yayınlarının yetkisiz kullanıcılara iletilmesini yasaklar. E-postanın basılması ve kopyalarının yetkisiz kullanıcılara dağıtılması da yasaktır.